• 2015

  TSA Turkish Service Agency AŞ turizm sektöründe faaliyet göstermek üzere 2015 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Farklı sektörlerde başarılı işletmelere sahip olan kurucuları sayesinde, turizm sektöründe ihtiyaç olan pozisyonlardaki işler modellenerek yeni iş alanları geliştirmek üzere yatırımlar yapılmaya başlanmıştır. Şirket, ilerleyen zaman içerisinde, yetkin kadroların katılımı ve oluşturduğu yeni markalar sayesinde büyüme trendine girmiştir.

 • 2019

  2019 yılına gelindiğinde şirketimiz 4 farklı ülkede bulunan ofislerinde toplam 50 kişilik kadrosu ile hizmet vermektedir. Turizm sektöründeki yenilikçi alanları geliştirilmesi ile 5 rafklı marka oluşturan şirket tecrübemiz ilk etapta mevcut yapıların derinlemesine güçlenerek önemli kar merkezleri olmasını hedeflemektedir.

 • 2020

  2020 yılında markalarımızın değerini arttırmak bulunduğumuz ülkelerde işlerimizin yüksek kalite ile gelişmesi ve yeni ülkelerde çalışma alanları oluşturmak öncelikli konularımızdandır. Yakın zamanda yapacağımız dijital dönüşüm ile gerek sosyal ağlar, gerek donanım anlamında müşterilerimize daha kolay ulaşım sağlayacak projeleri hayata geçirmeyi arzuluyoruz.

 • 2023

  2023 yılına gelindiğinde TSA Turkish Service Agency AŞ mevcut markalarını yeni şirketlere dönüştürerek TSA Group oluşumunu sağlayarak,150 civarında çalışanı ile 15 farklı ülkede faaliyet göstermeyi hedefleyerek yıllık PNR sayısını 35.000 den 250.000 e çıkarmayı arzulamaktadır.